سقف کشسان

آموزش نصب سقف کشسانی, نصب سقف, نصب سقف کشسانی, نصب سقف کششی

سقف,سقف کشسان,کشسان,باریسول,آسمان,اسمان مجازی,سقف کاذب,کششی,کششی,سقف کششی,قیمت سقف

سقف,سقف کشسان,کشسان,باریسول,آسمان,اسمان مجازی,سقف کاذب,کششی,کششی,سقف کششی,قیمت سقف

چاپی پوستر پرینتی آسمان مجازی کشسانی استخر اپوکسی کششی کشسان سقف کاذب باریسول سه بعدی دکوراسیون سقف
ضخامت کمتر از یک میلیمتر
ضخامت کمتر از یک میلیمتر
آکوستیک
آکوستیک
تحویل فوری
تحویل فوری
مقاوم در برابر آتش
مقاوم در برابر آتش
قابلیت چاپ
قابلیت چاپ
مقاوم در برابر رطوبت
مقاوم در برابر رطوبت

گروه معماری طاق

 پیشرفت تکنولوژي در سال های اخیر، تغییر روش های ساخت و ساز و خلق طرح های متنوع توسط معماران در سراسر جهان  موجب شده است تا نیازهای صنعت ساختمان به متریال های نوین، کاربردی وبا تنوع بالا بیش از پیش احساس شود.گروه معماری طاق به عنوان یکی از فعالان این صنعت  این رسالت را به عهده خویش میداند که با استفاده از تیم تحقیقاتی جوان و متخصص و با اتکا به تجربه مهندسان مجرب این مجموعه قسمتی از این نیاز را با ارايه متریال های روز دنیا و بومی سازی تکنولوژي تولید آن ها دنبال کند.
همواره در تاریخ معماری ایران  طاق به عنوان مفهومی از امنیت و سرپناه، زیبایی و شکوه و نمادی از تعالی از اهمیت ویژه ای برخوردار بوده است و در سال های اخیر استفاده گسترده  از سقف های کا‌ذب متنوع  در طراحی داخلی گواهی است بر این ادعا که طاق هنوز جایگاه ویژه خود را در تفکر طراحان ایرانی حفظ کرده است .
سقف های کشسان (Stretch Ceilings)  یکی  از جدیدترین نمونه های سقف کاذب  حال حاضر جهان  می باشد که با توجه به تنوع بالای این محصول، دوام، فرم پذیری، سهولت نصب و سرعت اجرای این متریال با استقبال بی نظیری در میان جامعه معماری مواجه شده است. گروه معماری طاق پس از انجام تحقیقات گسترده پیرامون کیفیت، تنوع و شیوه های اجرای صحیح و علمی این محصول  پس از چندین سال همکاری و مذاکره با برندهای مطرح سقف کشسان و اجرای موفق پروژه های متعدد اقدام به بومی سازی تکنولوژي تولید و اجرای این متریال در کشور عزیزمان ایران کرده است.
 نگاه علمی و مهندسی این مجموعه به صنعت ساختمان در کنار رویکرد معماری و زیبایی شناسی موجب تعامل سازنده و روز افزون ما با طراحان و پیمانکاران ساختمانی بوده وما را برای فتح بازار های بین المللی مصمم تر ساخته است.
 تعهد، صداقت و رویکرد حرفه ای از مشاوره تا اجرا، در کنار کیفیت، اجرای تخصصی و ارائه ایده های خلاقانه ، گروه معماری طاق را به عنوان برند ممتاز و قابل اعتماد در زمینه سقف های کشسان مطرح کرده است وبدون شک این موضوع مسئولیت ما را دو چندان خواهد کرد تا امانت دار خوبی برای تحقق رویاهای شما باشیم.

با ما تماس بگیرید

برای برقراری ارتباط با ما یک پیام ارسال کنید


facebook twitter instagram telegram